9.část

2. února 2013 v 15:33 | VeVuBVB |  Midnight tears
Docházej mi celkem dobrý nápady,takže už píšu jenom voloviny =DD Ale i tak doufám,že se vám to bude líbit =)

(pohled Andyho)
Po třech dnech Am bylo líp.Teda spíš přímo skvěle.Pořád jsme spolu dováděli,chodili na tříhodinový procházky,chodili spát pozdě v noci...
,,Nezajdeme dneska na chvíli do klubu?Nebudu pít slibuju,jen si chci vyrazit." zeptala se mě odpoledne Am.
,,Jestli chceš,já ti nebránim" odpověděl jsem jí a začal jí líbat.Jak překvapující.
Vyrazili jsme asi kolem šestý.Když jsme došli do klubu,všichni se na Am hned vrhli.Tady v klubu bylo všechno jiný,nebyli tu lidi z její školy a všichni jí zbožňovali.Dlouho jí neviděli a chtěli se s ní přivítat.Přišli jsme k baru a tam nás hned začala vítat ta milá barmanka.Ptala se co jsme dělali,že nás hrozně dlouho neviděla.Am jí jenom řekla,že já byl pryč a s ní to je na dýl.Šli jsme si na chvilku zatancovat.Am se pořád smála,byla šťastná a odreagovala se.Miluju jí vidět šťastnou.

(pohled Am)
Podařilo se mi Andyho vytáhnout do klubu.Zatancovali jsme si a já se dokonale odreagovala.Už dlouho jsem nebyla takhle šťastná a veselá.
Další den jsme s mámou jeli do nemocnice na první chemoterapii.Celý den jsem se jenom klepala,půlku dne jsem probrečela.Čekali jsme na mámu v nemocniční čekárně a já se pořád jenom třásla.Uklidňoval mě jenom fakt,že je se mnou Andy.Věděla jsem,že rakovina není nic hezkého.Umřel mi na ní děda,nedokázal se z toho vyléčit.Já jenom doufala,že máma to dokáže.Nevím co jsem si přála víc,jestli to aby se máma vyléčila,nebo to aby to s Andym trvalo na pořád.Nevěděla jsem kdo je pro mě důležitější.Máma mi zbyla jako jediná z rodiny,která mě miluje a Andy mě drží nad vodou.Najednou za námi přišla Kristen.Měla mou mámu ráda,znala ji odmalička.Sedla si vedle mě a pohladila mě po vlasech.Já ji objala a rozbrečela jsem se jí v náruči.Měla jsem teď vedle sebe dva lidi,který nadevšechno miluju.Třetí byla na chemo.Teď už mi jen zbývalo čekat a nezhroutit se.Konečně máma vyšla ze dveří.Okamžitě jsem se kní rozběhla a objímala ji jako bych jí několik let neviděla.Člověk si uvědomí jak moc je pro něj ten druhej důležitej,až když ho začne ztrácet.U mě to bylo to samý.

(Pohled Andyho)
Chudák Am.Celou dobu co jsme byli v nemocnici se mi klepala v náruči.Nevěděl jsem jak jí uklidnit,nebo jak jí pomoct.Mohl jsem udělat jen to,že jsem byl u ní a objímal ji tak pevně jak to šlo.Pak přišla Kristen a Am se trošku uklidnila,ale ne moc.Když vyšla její máma ze dveří,okamžitě se k ní rozběhla.Nemohla rozdejchat,že má její máma nemoc,která jde jen těžko vyléčit.
Přijeli jsme domů a tam na nás čekali kluci.Clarisa jim zatím nabídla něco k pití a k jídlu.Je vážně hrozně milá.Am je ráda viděla a hned k nim běžela.Její máma na ně jen zírala.
,,Dobrý den.Doufám,že se nezlobíte,že jsme tu.Andy o sobě nedával vědět a když odcházel,řekl že je to vážné.Bylo nám jasné,že bude tady tak jsme přiletěli." prohlásil okamžitě CC když si všiml jak na ně Amiina máma kouká.
,,Ne nevadí mi to..Ale jestli chcete přespat tady bohužel nemám místo" řekla Amiina máma se smíchem.Ashley jí jen řekl,že budou přespávat v hotelu.
S Amjsme se rozhodli,že tam půjdem na dvě hodiny za nima.Jak jsem čekal kluci hned co přišli na pokoj začali vyvádět jak nějaký zvířata.Am se jim musela smát.
,,Tak tohle mi chybělo" řekla se slzami v očích.Měla všechny ráda a všichni měli rádi ji.Hlavně Ashley,vždycky když jí na očích viděl,že se něco děje tak k ní přišel a vždycky jí řekl něco povzbudivého.Pomáhalo jí to,začala se vždycky usmívat tím smíchem který mi tak chyběl.Po tom jsme se šli i s klukama projít..Neřekl bych do nich,že by chtěli jít do parku a tak.

(Pohled Am)
Já jsme tak ráda,že kluci přijeli!Je s nima sranda a Ashley se mi vždycky snaží zvednout náladu.Čas od času mi nějakej z nich dá pusu na tvář a pořád dělali ty hovadiny jako když tu byli před asi čtyřma měsícema.Chyběli mi tu,ale vrátili se.Ne na dlouho,ale aspoň něco.S nima jsem se odreagovala.Šli jsme na procházku a potkali jsme Kristen.
,,Jé ahoj krásko!" okamžitě jí poznal Jinxx.
,,Nechceš jít s námi?"
,,Ahoj lidi..Ráda bych,ale spěchám.Tak ahoj." řekla jen a běžela dál.Nevím kam spěchala,ale asi to bylo důležitý,bylo jí to vidět na obličeji...Zeptám se jí potom.
Šli jsme už domů,kluci na hotel,protože byla tma.Nevím přesně jak dlouho jsme byli venku,něco přes čtyři hodiny.Už jsem se těšila do postele,protože jsem byla docela unavená.Přišli jsme domů a Andy mi řekl ať jdu do pokoje,že pro mě za chvíli přijde.Říkala jsem si,co má to trdlo zase za lubem.Po chvilce pro mě přišel a zavedl mě do koupelny.Byla tam plná vana horké vody s bublinkama a lístky růži.Taky tam byly svíčky,aby tam byla ta správná romantika.
,,Bohužel jsme nemohl vzít víno,aby se tvoje máma nezlobila" řekl mi a políbil mě.Svlékli jsme se a vlezli do vany.Byla příjemně horká voda a ještě příjemnější bylo být tam s ním.

(Pohled Andyho)
Fajn,tohle se mi povedlo.Am bylo na očích vidět,že má radost,že si může vlíst do vany.A ještě větší radost měla,že jsme tam s ní.Pořád se na mě dívala svýma krásnýma velkýma čokoládovýma očima do kterých jsem se tenkrát zamiloval.Chvíli jsme se líbali a pak jsme (snad po hodině) vylezli.Na Am bylo vidět uvolnění...
Šli jsme k ní do pokoje a lehli si na postel.Povídali jsme si,líbali se,já ji hladil pod trikem.Miloval jsem ji,chtěl jsem jenom ji a chtěl jsem s ní být napořád...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ev Ev | Web | 2. února 2013 v 21:24 | Reagovat

wááá :3 pokračuje to úžasně :3

2 kucka kucka | 3. února 2013 v 0:49 | Reagovat

P-O-K-R-A-Č-U-J :-D  ;-)  je to dokonalý príbeh :D ;-)

3 VevuBVB VevuBVB | 3. února 2013 v 14:18 | Reagovat

Děkuju moc =)) Bohužel mi začínají docházet nápady,ale snad se mi povede ještě alespoň 5 částí vymyslet =))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama