8.část

1. února 2013 v 23:51 | VeVuBVB |  Midnight tears
Tahle část je trochu kratší,ale doufám,že se vám bude líbit =))

(Pohled Am)
S Andym jsme spali na jedné posteli a spali jsme v objetí.Když jsem se druhý den ráno probudila,Andy ještě spal.Šla jsem se najíst a umýt.Byla jsem v kuchyni a chtěla jsem si nalít kolu,ale najednou mě zezadu objal Andy a dal mi pusu na tvář.
,,Dobrý ráno...v jedenáct" začala jsem se smát.
,,Nemohl jsem dlouho usnout."
,,Tak to tě omlouvá." řekla jsem a políbila ho.
,,Nechtěla by ses jít odpoledne projít?" zeptal se mě Andy.
,,Že se ptáš!Potřebuju na vzduch."
Asi kolem druhý jsme vyrazili směrem k parku a pak jsme šli k Big Benu.Tam to všechno začalo.
,,Tady jsem padla Ashleymu kolem krku,když jsme ho uviděla" zasmála jsem se.
,,Jo a my si mysleli,že sotva přijel už tady nabaluje holky.Hned jak ses otočila když jsi mě slyšela jsem se do tebe zamiloval.."
,,Jaká ironie..Já tě miluju dva a půl roku a ty se do mě zamiluješ hned jak mě uvidíš.O tom taky vypovídá naše první noc" znovu jsem se zasmála.
,,Co naděláš..Am co jsi to dělala za hovadiny?"
,,Když mi máma oznámila že má rakovinu,ztratila jsem rozum.Běžela jsem ke dveřím a pak už jsem jen utíkala.Nevim jak dlouho,ale zastavilo mě až to,že jsem brkla.Byla jsem v nějaký uličce.Zůstala jsem na zemmi a jen jsem brečela.Pak jsem se probudila v nemocnici."
,,Am slib mi,že až tu nebudu nebudeš dělat voloviny.Pokus se neztrácet hlavu,neodpustil bych si kdyby se ti něco stalo."
,,Slinuju ti to." řekla jsem a dlouze ho políbila.Na místě kde to všechno začalo.Pak jsme šli domů.Ještě nás zastavila partička holek která chtěla podpis a pak už jsme mohli v klidu pokračovat v naší cestě.
Přišli jsme domů a šli jsme ke mně do pokoje.Sedla jsem si na postel a Andy vedle mě.Objala jsem ho a on mě objal ještě pevněji.Seděli jsme tiše...

(pohled Andyho)
Bože jak jsem rád,že jsem zase tady!
,,Skoro za dva týdny musím odjet..Am vrátím se co nejdřív ano?A zůstanu tu jak dlouho budu moc."
,,Andy tyhle proslovy si nech" usmála se na mě. ,,Já vim,že musíš odjet..Není mi to jedno a mrzí mě to ale..Když jsi přijel dal jsi mi novou naději.Nedokázala jsem si představit,že to bez tebe zvládnu.No a pak jsi se objevil.Jsem neskutečně šťastná,že jsi přijel."
,,Já si zase nedokázal představit,že tě neuvidím až do prázdnin.Jakmile jsem zjistil,že mě potřebuješ,neváhal jsem.Všechno mi bylo jedno,jen jsem potřeboval mít jistotu,že jsi v pohodě." odmlčel jsem se a začal jsme Am líbat.Tohle mi tak chybělo!Potřebuju jen jí abych byl šťastnej,nic jinýho nechci.Seděli jsme na posteli a povídali si po noci.Nebyli jsme unavení,jen jsme byli spolu.To na čem nejvíc záleželo bylo,jestli jsme spolu a to bylo všechno.

(Pohled Am)
Jen mě prosím nepouštěj!Všechno co jsem si celou dobu říkala,aby mě Andy nepouštěl.Jediný na čem teď záleží je,jestli jsme teď spolu a nic jinýho není důležitý.
Usnuli jsme v objetí.Ráno jsem se probudila a Andy v posteli nebyl.Sešla jsem dolů,jestli není v kuchyni.Andy pomáhal Clarise s obědem.
,,No mě snad šálí zrak!" řekla jsem s údivem,protože mi Andy říkal,že když se dostane do kuchyně,bude z toho katastrofa.
,,Tohohle kluka se drž Am!Je to gentleman a je velmi milý.." řekla Clarisa a usmála se.
Musela jsem se začít smát,když jsem na Andym uviděla zástěru s nápisem "Nejlepší kuchařka" a vlasy od mouky (=neměli jsme nic speciálního jen řízky;jak bylo vidět,Andy ty řízky obaloval).
,,Tenhle oběd bude určitě pochoutka!" vešla najednou do kuchyně máma.Já se pořád ještě smála.S tou zástěrou byl Andy vážně rozkošnej!
Musím uznat,že se jim ten oběd povedl.Po obědě jsem pomohla Clarise s úklidem zatímco Andy čekal v pokoji.Vešla jsem do pokoje a on se na mě okamžitě vrhnul a začal mě líbat.Chvilku jsem byla v šoku,ale pak jsem se uklidnila a úplně uvolnila.Shodil mě na postel a začal mě hladit pod tričkem.
,,Andy počkej co když přijde máma!" řekla jsem mu zatím co mě líbal na krku.
,,To nevadí"
,,Odkdy seš takhle vášnivej?Co tě to vůbec napadlo se na mě takhle vrhnout?" Andy se posadil.
,,Chtěl jsem tě uvolnit" řekl a znovu mě začal líbat.Po chvíli se ale uklidnil a jen mě hladil a objímal.Byla jsem v ráji.V pokoji s někým koho miluju a kdo miluje mě.

(Pohled Andyho)
Am vešla do kuchyně a začala se smát.No jo,měl jsem na sobě navlečenou zástěru s nápisem "nejlepší kuchařka" a vlasy od mouky..
Po obědě Am pomáhala Clarise s úklidem a když přišla do pokoje vrhl jsem se na ni.Chtěl jsem ji.Vychutnával jsem si každou chvilku s ní...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ev Ev | Web | 2. února 2013 v 0:12 | Reagovat

říkám to furt, ale to nevadí .. je to dokonalý :3

2 VevuBVB VevuBVB | 2. února 2013 v 0:14 | Reagovat

Děkuju ='))

3 kate kate | 8. října 2013 v 19:05 | Reagovat

Toho andyho vidím hej před sebou! :DD prej nejlepší kuchařka! :D moc si zabila! Perfektní jako vždycky :)!

4 Verussss Verussss | 8. října 2013 v 19:54 | Reagovat

Děkujííí :D :D :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama