3.část

19. února 2013 v 17:14 | VeVuBVB |  Let me live!
Ano vím,je to takový dost divný,ale trochu nevím,jak to mám psát =DD A nezlobte se,už počáteční sestavu kapely jsem udělala tak jak je dnes a trochu jsem poupravila dobu,mezi jednotlivými songy a tak podobně :D ..A ještě chci poděkovat kamarádce Marcele,že mi s touhle částí dost pomohla,totiž vymyslela pro ni a pro asi ještě jednu nebo dvě další téma.Tak doufám že se vám to bude líbit ;))

(Andy)
Uběhly tři měsíce.Danielle dost často přespávala umě,protože u Nicole teď měla peklo.Mě se máma neozvala od tý doby do mě neviděla a očividně její jedno co se mnou teď je,stejně jako mě je jedno co je s ní.
Kámoš z baru mi nechal svou starou kytaru kterou už nepotřebuje a tak si občas něco zahraju.Napsal jsem pár "textů" které ale nestojí za nic.
Jednou večer když jsem byl v baru na brigádě tam přišel nějakej novej týpek.Měl fajn styl,dobře udělaný vlasy,kožený oblečení.Zakecali jsme.Jmenoval se Ashley a říkal,že má od malička sen mít vlastní kapelu,aspoň trochu úspěšnou.Hraje na baskytaru.Zmínil se taky o tom,že má kamaráda,kterej hraje na bicí.
S Ashleym jsme se začali často vídat,protože se nedávno přestěhoval do naší oblasti.Jednou do baru přivedl CCho,který hrál dost slušně na bicí.Občas někdo přišel s nějakým nápadem na text,nebo na melodii a zkoušeli jsme z toho udělat nějakou slušnou věc,ale nedařilo se.Nevadilo to,stejně bylo celkem jasné,že z naší "kapely" nic velkého nebude.Po několika týdnech se k nám přidal ještě Jinxx.Hrál na kytaru.Dávali jsme dohromady pořád nějaké texty a hudbu,ale nic neznělo dobře.Prostě ještě něco chybělo.
V baru jsme se jednou s klukama seznámili s Jakem.Říkal že prý hraje na kytaru a my mu nabídli jestli by se k nám nechtěl přidat.Souhlasil.Hned druhý den jsme se sešli a zkusili jsme s ním zahrát pár našich písniček.Hned to znělo jinak,ale i tak,naše hudba nebyla nijak skvělá.
Dál jsem chodil do školy,pořád u mě přespávala Dany a dost často jsme se scházeli i s klukama a pořád jsme zkoušeli různý písničky a dát dohromady něco novýho,lepšího.Podařilo se nám sepsat jednu dobrou písničku,nazvali jsme ji Knives and Pens...

..
O půl roku později.
(Andy)
Z naší písničky se stal hit!!Potkali jsme jednoho producenta,který nám nabídl že by jsme ji s ním mohli nahrát a nabídl nám i,že s ním můžeme natočit klip.Nechápal jsem jak se nám to povedlo,ale ta písnička už v prvních týdnech vyšplhala na vrcholy příček.Na ulicích nás začalo pár lidí poznávat.Ovšem byli i takoví,kteří nám za naši hudbu nadávali.Nám to bylo jedno.Sepsali jsme ještě asi 5 songů,které se daly poslouchatm,nahráli jsme je s tím samým producentem jako Knives and Pens a náš život se ne moc,ale přeci jen změnil..
Šel jsme ze školy k sobě do bytu,Dany dneska bylo špatně tak zůstala doma.Jenomže když už jsem byl skoro u domu,kde byl můj byt,zůstal jsem stát a do očí se mi draly slzy.Dany se tam líbala s nějakým klukem.Zašel jsem za roh a čekal až odejde.Když odešel,Dany se jen rozhlédla a zalezla do domu.Po pěti minutách jsem tam šel i já.Vletěl jsem do bytu a začal na ní řvát.
,,Kdo to ku*va byl?!"
,,Andy,nebylo to tak jak to vypadá vážně!!" odpověděla okamžitě.
,,Tyhle kecy si nech!!Nechceš mi snad nakecat že se takhle líbáš třeba se svým bratrancem kterýho jsi už roky neviděla,nebo jo?!"
,,Andy!!"
,,Co?!Kdo to byl?"
,,Miky..Andy já..Sakra,doufala jsem že to nezjistíš.Já jen chtěla zkusit jaký to je.."
,,Vypadni!Sbal si věci a běž..Je konec rozumíš?"
,,Andy!!" tohle už vykřikla s pláčem.Bylo mi jí líto,zároveň jsem jí nenáviděl za to co mi udělala.Do pěti minut si sbalila všechny svoje věci co u mě měla a odešla.Já seděl na posteli a čuměl jsem do prázdna.Nedokázal jsem tomu věřit.V tu chvíli přišli i kluci.
,,Hej co se stalo?Proč Dany běžela se svýma věcma pryč?" ptal se okamžitě CC.
,,Cumlala se s nějakým klukem přímo před domem,coura!" odpověděl jsem jim naštvaně.
Jenom přikývli.
,,Andy nebudeme to zdržovat.Chtěli bysme se stěhovat do LA..Je to tam větší a prostě si myslíme že by to tam nbylo lehčí ohledně hudby.." (pozn.:v mým plánu je že se stěhují ze Santa Monicy,tak se nedivte ;D )
Byl jsme na pochybách.Nechtělo se mi odjet,na druhou stranu,co tu mám dělat.Dany už je pryč,naši o mě stejně nemaj zájem a v LA to bude jiný.
,,Okej!" vyhrkl jsem najednou.
Za necelé dva týdny jsme se stěhovali.Bez rozloučení,bez žádných stop.V LA jsem si okamžitě našel novou brigádu,ještě líp placenou než v Santa Monice a taky byla v baru.Do školy jsem už nechodil a s klukama jsme řešili jen hudbu.Po několika měsících jsme nahráli dalších pět songů a nedlouho potom jsme začali makat na zbylých písničkách pro album,které jsme měli v plánu nahrát...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kate Kate | 20. října 2013 v 4:55 | Reagovat

Hendka jak tam padla zmínka o klukovi s perfektně načesanejma vlasma, tlemila sem se jako debil, protože mi došlo, že to bude pan dokonalý Purdy :3 :D XD :D Jinak skvěle sepsané! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama