12.část-Velké plány

5. února 2013 v 19:39 | VeVuBVB |  Midnight tears
(Pohled Am)
Když jsem se probrala,seděl vedle mě Andy a držel mě za ruku.Padla jsem mu kolem krku a začala brečet.Právě před několika hodinama se mi zhroutil celej svět.Jediný co mám je teď Andy a Kristen.Clarisa tímhle okamžikem ztratila práci.
,,Co se mnou teď bude Andy?" zeptala jsem se Andyho mezi vzlyky.
,,To já nevím.Ale nedovolím aby nás rozdělili!Přísahám!" to bylo jediný co mě uklidnilo.Ne moc,ale aspoň trochu.
Ráno mě odvezli domů.V jednom kuse jsem brečela,nejedla jsem,nespala...Jen brečela.Kristen a Andy tu ale byli pro mě.Pořád u mě někdo byl.Pokaždé když jsem byla třeba jen na pět minut sama,snažila jsem se třeba vyskočit z okna nebo se dostat pro žiletku.Vždycky mě ale někdo stihl chytit.
Za dva dny přijeli i kluci a tentokrát přijela i Sammi.Nejspíš jí zavolal Andy.Kluci se mi pořád věnovali.Byli na mě strašně hodní,ale mě to moc nepomáhalo.

(Pohled Andyho)
Konečně dorazili kluci.
,,Jinxxi,Sammi můžete jít na chvíli za mnou?Vešel jsem k Am do pokoje a odvedl jsem Jinxxe i se Sammi do kuchyně.
,,Nechci aby Am skončila v děcáku.Napadlo mě..Vy dva jste manželé,mohli by jste si jí vzít do pěstounský péče."
,,Andy,to není nic jednoduchýho.Všechny ty papíry,ty kontroly domu,životního stylu.." namítla Sammi.
,,Já vím.Ale přeci musí brát v úvahu i její názor,je jí 16!Já o ní nemůžu přijít jasný?Slíbil jsem jí,že nedovolím aby nás rozdělili.Prosím udělejte to pro ní,pro mě.." byl jsem zoufalej.Kdyby to odmítli,už nevím co bych dělal.
,,No dobře,pokusíme se." řekl Jinxx hned po tom co se podíval na Sammi,kteráá na něj kývla.Měl jsem radost jako malý dítě.
Šli jsme to říct i ostatním.Am spala a Ashley jí objímal.
,,Podařilo se nám jí trochu uklidnit." řekl CC.Byl jsem za to rád.Když jsem viděl Am,jak pokojně spí,měl jsem pocit štěstí.Musí se aspoň trochu vyspat.
,,No.." začal Jinxx. ,,Vypadá to že zanedlouho bude Am patřit do naší rodiny." Všichni byli rádi,Am brali jako sestru.Nebo jí aspoň měli hodně rádi.Byl jsem Jinxxovi i Sammi neuvěřitelně vděčnej.Am se vzbudila.
,,Andy.." zašeptala.Přišel jsem k ní a zastoupil jsem Ashleyho místo.Am mě okamžitě pevně chytila.V tu chvíli přišla Kristiina máma,dlouholetá kamarádka mámy Am.Jmenovala se Joy.Slíbila nám,že nám pomůže zařídit pohřeb a všechno kolem toho a taky nám pomůže s tím,aby jsme si k sobě mohli Am vzít.Joy byla neskutečně podobná paní Boonové.Tím chováním a povahou.Pro m byla něco jako teta.Proto byly s Kristen takové kamarádky.Kristen a Am byly taky stejné-jedna za druhou by daly život.
S Joyinou pomocí bylo po měsíci všechno zařízené a my si mohli vzít Am k nám.

(Pohled Am)
Já už chci odtud pryč!Chci začít odznovu..
,,Kristen,mám tě ráda.Ale musím odjet.Chci odtutd pryč a začít odznova.Tady zůstat nemůžu." začala jsem se loučit s Kristen,která se nedokázala smířit s tím že se budu stěhovat do Ameriky.
,,Já to chápu..." řekla se slzama v očích Kristen.Objala mě.
,,Sbohem!" řekla jsem.
,,Sbohem" odpověděla mi Kristen.Nasedla jsem do auta které nás mělo odvézt ne letiště.
Ty pocity které jsem měla byly nepopsatelný.Chtěla jsem odtud vypadnout,na druhou stranu jsme tu chtěla zůstat.Nic jsem nevnímala.
Pořád jsem jen brečela.Na letišti jsem měla co dělat abych se nezhroutila.Když jsme konečně dorazili do mého nového domova,okamžitě jsem šla do Andyho pokoje a na posteli jsem brečela.Andy mi přinesl věci a lehl si ke mně.Takhle jsem tam ležela snad týden.Jen jsem se vždycky automaticky umyla a z donucení najedla a pak jsem šla zase truchlit nad svou mámou.Nad posledním členem rodiny,který mě miloval.Teď jsem ale měla novou rodinu.Andyho,Ashleyho,CCho,Jinxxe i Jakea jsem milovala a byla jsem jim vděčná,že si mě vzali k sobě.Ella i Sammi,které bydleli s klukama se o mě snažily starat.Měly mě rády,snažily se mě vytáhnout aspoň na procházku po městě.Nešla jsem.Juliet samozřejmě nebyla vůbec nadšená,že teď bydlím u jejího bývalýho kluka.Docela často tam chodila a chvílema zuřila tak,že vletěla ke mně,teda k Andymu do pokoje a chtěla me zfackovat.Kluci ale byli pořád v pozoru a když Juliet přišla,vždycky se mnou byl někdo v pokoji.Byl jsem tak neskutečně vděčná,že tohle pro mě udělali.Vzali si mě k sobě.Měli mě rádi stejně jako já je.Teď už vím,že jsou to mí skuteční přátelé,aspoň pro teď.
Po pár měsících už se můj stav zlepšil.Základku jsem dokončila už před prázdninama a na střední nastoupím až na nový školní rok.Šla jsem občas aspoň na nákupy nebo na pohár s holkama a málokdy (aspoň něco) jsem si zašla s ostatníma do klubu.Netancovala jsem,ale seděla jsem u baru.Seznámila jsem se tam s pár fajn lidma a vždycky když jsem přišla,měla jsem si tam s kým povídat.Bylo to pro mě docela fajn odreagování.Bylo mi jasné,že dřív nebo později budu muset začít pořádně žít,no teď mi to nešlo.Neměla jsem náladu,ale snažila jsem se.

(Pohled Andyho)
Věděl jsem,že bude těžké jí z toho dostat,no docela se to dařilo.Začala zae pořádně jíst,dokázala se aspoň občas od srdce zasmát.Chodila ven a seznámila se s jinýma lidma.Měl jsem za to radost a Jinxxovi a Sammi jsem byl neskutečně vděčnej,že si jí vzali do pěstounský péče.Jediný problém byla Juliet.Uběhl už skoro rok od našeho rozchodu,ale ona se s tím pořád nesmířila.Měla chuť Am přizabít a vždycky když jí viděla měla v očích záblesk zlosti.Am se jí snažila vyhýbat,ale když k nám Juliet chodila,bylo to těžké.
Každopádně jsem byl rád,že se Amiin stav lepší.Každou noc sice měla noční můry,každý den aspoň chvíli brečela,ale nebylo to tak zlý.Chtěl jsem aby byla šťastná a byl jsem schopnej kvůli tomu objetovat hodně.Ona pro mě byla vším.Ona mě podporuje a miluje.A já podporuju a miluju jí.
Ráno jsem se vzbudil dýl než Am (to se moc často nestávalo).Byla s holkama v kuchyni a skvěle se bavila.Konečně se smála.Nevidět asi týden její úsměv je docela depresivní.
,,Ahoj miláčku!" zavolala na mě když si mě všimla.Přišel jsem k ní a políbil jsem jí.Další věc co mě docela mrzela byla,že jsme se k sobě nechovali moc vášnivě.Nedivím se Am,že na různý něžnosti nemá náladu,ale přeci jen..Odvedl jsem si Am kousek stranou.
,,Nechtěla bys dneska zajít do kina?" usmál jsem se na ní.
,,Půjdu ráda!" tuhle odpověď jsem nečekal.Vždycky odmítla,ale byl jsem rád,že to přijala.Konečně měla náladu.Objal jsem jí a pak jsme se začali líbat.Najednou se tam objevil CC.
,,Ále vy hrdličky,takhle už jsem vás spolu dlouho neviděl" prohlásil.Nic jsem neřekl,jen jsem se dál věnoval Am.

(Pohled Am)
V noci jsem skoro nespala.Definitivně jsem se rozhodla,že začnu žít.I když nebudu mít náladu aspoň se pokusím se smát.Začnu častěji chodit ven.Nemůžu se pořád utápět v depresích.Když mě Andy pozval do kina neváhala jsem a okamžitě jsem souhlasila.Dneska jsem i měla chuť..Byl duben,rok a půl po tom,co jsme se s Andym seznámili a já měla mít za 3 dny narozeniny.
Cestou do kina se mě Andy zeptal..
,,Loni mi to vzhledem k okolnostem nevyšlo a tak..Chtěl bych tě na příští týden vzít..Třeba na Mallorku?Když máš ty narozeniny."
,,Děláš si srandu?" řekla jsme nadšeně.Hrozně ráda bych se podívala na Mallorku,prý je tam krásně.Tímhle mě Andy opravdu potěšil.

(Pohled Andyho)
Yes!Ta Mallorka opravdu nebyl špatný nápad...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kucka Kucka | 5. února 2013 v 21:47 | Reagovat

Ako inak skvelé :D :-D  a dúfam že aj zajtra alebo možno aj dnes by si mohla pridať dalšie skvelé pokračko :D :-D

2 VevuBVB VevuBVB | 5. února 2013 v 22:13 | Reagovat

Dneska už ne =D Ale zítra se pokusím,aspoň jednu část přidat =D Ale jedeme na hory,tak si nejsem jistá :D :)

3 Kucka Kucka | 8. února 2013 v 11:19 | Reagovat

škodááááá :D no ale posnaž sa :D :-P

4 VevuBVB VevuBVB | 8. února 2013 v 14:41 | Reagovat

Dneska se pokusim něco napsat ;)

5 Macuška Macuška | 8. února 2013 v 23:00 | Reagovat

Pridáš ešte dnes? :D

6 kate kate | 9. října 2013 v 10:24 | Reagovat

Jak jinak než skvěle napsané! ;) you are awesome! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama