1.část-Novej začátek

12. února 2013 v 18:14 | VeVuBVB |  Let me live!
(Andy)
A je to tady.Dneska mám jít poprvé do nový školy.To zas bude 'hele podívejte,ten novej je emo' a podobný kecy.Nechtělo s emi tam,no nedá se nic dělat.Jelikož je druhé pololetí,budu muset dohnat to co tu probrali.I když..Bude jenom stačit když prolezu dál..
Přišel jsem do školy a šel jsem za ředitelem se nahlásit.Odvedl mě za učitelkou a ta mě šla představit třídě.Jak jsem čekal,všichni sem i hned začali smát.Bylo tam jedno jediné volné místo.Vedle nějaký brunetky úplně vzadu.Byla celá v černém,ale ne,emo nebyla.
,,Ahoj" usmála se na mě hned jak jsem přišel k lavici.
,,Čau" odpověděl jsem jí otráveným tónem (jakej byl u mě klasikou) a sedl si.
,,Já jsem Danielle,jak se jmenuješ ty?"
,,Andy.." odpověděl jsem jí,ne příliš ochotně.
,,Ten tón si odpusť!Já se jen chtěla seznámit." řekla a odešla.Vypadalo to,že taky nemá moc kamarádů.Odešla na chodbu jen s jendou holkou a ostatní si jí ani nevšimli.Byla hezká,to se musí nechat.Měla krásný čokoládový oči.Já se ale seznamovat nechtěl.Byl jsem zvyklej,že se s nikym nebavim a nevadilo mi to.Asi už mi to vlezlo na mozek.Jen se chtěla seznámit a já jsem na ní tak protivnej.No co,jestli se fakt chce seznámit,nedá pokoj.Pak jí dám možná šanci.Zazvonilo na vyučování.Do třídy přišla učitelka a přinesla mi učebnice a ještě nějakej papír s instrukcema a seznamem věcí co budu potřebovat.Jak trapný..Vyučování jsem tak nějak přetrpěl.Všiml jsem si,že Danielle se na mě dost často dívala a když jsme přecházeli do jiných tříd,držela blízko.Snažila se se mnou navázat kontakt,třeba mi aspoň řekla do jaký třídy právě jdeme nebo jakýho učitele máme na ten a ten předmět.Byla docela milá,ale já neměl zájem se s někým zeznamovat.
Domů jsem přišel kolem půl čtvrtý,udělal jsem si úkoly ať udělám aspoň nějakej dojem na učitelku,vzal bundu a šel prozkoumat novej domov.Bydleli jsme kousek od pláže.Nejdřív jsem to vzal centrem města,pak se mi podařilo město obejít a asi kolem sedmé večer jsem došel na pláž.Byl tam velkej bílej altánek a někdo tam seděl.Byla to holka.Přišel jsem trošku blíž a zjistil jsem,že je to Danielle.Něco psala.Divil jsem se co tam dělá,ale dělal jsem jakože jí nevidím a šel jsem v klidu dál s očekáváním jestli si mě všimne.
,,Andy!" zavolala najednou.Otočil jsem se a zamával jí,jen tak ze slušnosti a šel dál.
,,Andy počkej." rozběhla se ke mně.Zastavil jsme se a počkal na ní.
,,Potřebuješ něco?" zeptal jsem se.
,,Ne nepotřebuju nic..Andy,proč..Proč se snažíš mi vyhýbat?Já se jen chtěla seznámit.."
,,Nejsem zvyklej se s někym bavit .." odvrátil jsem pohled.
,,Tak co kdybysme to zkusili změnit?"
,,Co?"
,,No,já taky nemám moc kamarádů..A byla bych ráda kdybysme byli kámoši.Andy nehraj si na to že je ti všechno jedno." usmála se na mě.
,,Já si na to nehraju..Prostě jen nemám lehkej život a jsem tady jenom proto..Já vlastně ani nevim proč tady jsem."
,,Třeba seš tady proto aby ses se mnou seznámil" to jsem se pousmál i já.
Nakonec jsme se spolu dali do řeči.Řekla mi,že se jí rodiče zabili při autonehodě a teď žije u tety a strejdy.Ale nejradši by odtamtud vypadla,protože jí stejně nemaj rádi.Já jí zase řekl ten svůj příběh.Dobře se s ní mluvilo,jako se starou kamarádkou.
,,Andy já už budu muset jít.Tak ahoj." řekla a dala mi pusu na tvář.
,,Ahoj." odpověděl jsem jí.Byl jsem docela v šoku z tý pusy..Pak terpve jsem se kouknul na mobil a zjistil jsme že je půl dvanácté.Bylo mi to celkem jedno.Ještě jsem se asi půl hodiny coural po pláži a pak jsem šel domů.Máma tam neměla auto,bylo tam jen auto toho debila.Vešel jsem domů a Michael hned šel ke mně.
,,Kde ses coural?!" začal na mě řvát.
,,Odkdy tě to zajímá?" odpověděl jsem mu s klidem.
,,Hele nebuď drzej!!Buď rád že tě tu vůbec nechám bydlet!Taky jsi mohl skončit někde pod mostem!!"
,,Já nejsem drzej!Nikdy jsem tě nezajímal a bydlet mě tady necháváš jenom kvůli mámě.A přestaň na mě řvát,se mnou to nic neudělá." řekl jsem a odešel jsem do prvního patra do svého pokoje.Jestli se tomu dá vůbec pokoj.Velikost sotva 2,5x3 metry,jedno malé okno,oloupané zplesnivělé zdi,jedna postel,stůl a skříň.Aspoň můj notebookk byl pořád můj a ne pana dokonalýho.Přihlásil jsem se na FB a hned na mě blikla žádost o přátelství od Daniell.Bez váhání jsem přijal.Zrovna byla online a napsala mi.
,,Ahoj Andy..Moc hezky se s tebou povídá? ;) "
,,Ahoj Dany..S tebou taky :) Jaktože že ještě nespíš? :P "
,,Se ptá ten pravej :D "
,,Ale já jsem přeci starší,zapomněla jsi?"
,,Dva měsíce,to je toho :D "
,,Náhodou..Hele přišel jsem jenom na skok a půjdu spát.Tak dobrou noc :) "
,,Já půjdu taky,dobrou :* "
Bože o co tý holce jde?Nejdřív mi dá pusu na tvář a pak mi jí i napíše do chatu..Jasně,blbej smajlík..
Ráno jsem šel do školy s docela dobrým pocitem.Sice jsem byl trochu nevyspalej,ale Daniell mi dávala chuť.Přišel jsem do školy a hned ke mně přiběhla Dany.
,,Ahoj Andy!!" přiběhla a objala mě.Celý den se držela u mě.Pořád se mnou o něčem mluvila,při obědě si sedla v jídelně se mnou.Byla pořád tak plná energie a dobré nálady.
Takhle to šlo několik týdnů.Chvílema už byla trošku otravná,ale byla milá.Často jsme se scházeli na pláži a chodili domů pozdě v noci..Dávala mi trošku smyslu do života.Aspoň někdo komu na mě trošku záleží.
,,Proč se vlastně tak snažíš mě poznat?Dostat se do mě.." zeptal jsem se jí jednou když jsme byli v tom altánku na pláži.
,,Něco v sobě máš Andy.Chci to objevit."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ev Ev | Web | 13. února 2013 v 20:12 | Reagovat

úžasnej začátek :3

2 VevuBVB VevuBVB | E-mail | Web | 14. února 2013 v 16:52 | Reagovat

Děkuju moc :33

3 Kate Kate | 19. října 2013 v 15:38 | Reagovat

B-b-b-b-Bravo! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama