2.část-Dokonalost sama

28. ledna 2013 v 17:17 | VeVuBVB |  Midnight tears
2.část =) Snad se vám bude líbit =)


(Pohled Am)
Možná bych měla ukázat fotky holkám. Aspoň by viděly, že BVB si aspoň dokáží pokecat s praštěnou puberťačkou.
Dnes vyrazím do klubu a pořádně oslavím ty dnešní novinky! Nechce se mi sedět doma. Dnes mám od děvčat pauzu, tak mi pořád nebudou říkat, ať už s tím pitím brzdím.
Okolo půl sedmé jsem mohla vyrazit.

(Pohled Andyho)
Už půl hodiny tu sedím sám a sleduji Ashleyho, který zase lichotil nějakým slečnám, které ho prazvděpodobně poznaly a byly z něj úplně hotové.
A mě zřejmě také někdo poznal. Taková rozkošná, milá barmanka. Nakonec jsem se díky "známosti" s ní mohl opíjet zadarmo.

(Pohled Am)
Ihned po příchodu do klubu jsem zamířila k baru za svou kamarádkou, aby mi nalila panáka.
Najednou mi zezadu někdo přikryl oči.Lekla jsem se a okamžitě jsem se otočila.
,,Andy?!" Vrhla jsem se mu kolem krku.Oči mi zakryl Andy!!!Všimnul si mě a přišel za mnou!
,,Překvápko!" řekl nadšeně.
,,Milý překvápko" usmála jsem se na něj.
,,Nechceš jít tancovat? Teď když jsi přišla ty, by tu konečně mohla být nějaká zábava" křičel mi do ucha přes hlučnou hudbu. Jeho rty se dotkly mého ucha a i když jsem věděla, že to neplánoval, projel mnou elektrický proud.
,,S tebou? S tebou půjdu kdykoli s největším nadšením!" odpověděla jsem a vyskočila ze židle.
Dobu jsme tančili a nevím čím to bylo, ale nikdy jsem po pár hodinách blbnutí nebyla tak vyčerpaná, jako dnes. Poté pustili pár ploužáku, u kterých mě Andy galantně vyzval k tanci, a nakonec mě pozval na procházku. Kdo by se nechtěl jít projít s tímto panem božským?

(Pohled Andyho)
Do klubu přišla Amanda. Šel jsem k ní a protože si mě nevšimla, zakryl jsem jí oči.Nejdřív se lekla ale poté přijala mou nabídku k tanci. Při ploužácích jsem si jí jemně tiskl k tělu. Málem jsem z toho nemohl dýchat. Snad s žádnou slečnou jsem nebyl tak nenucený a jemný. Nechtěl jsem po ní hned vyjet, jak to dělal Ashley, i když by si se spoustou těch holek mohl užít skvělý vztah. Ona byla jiná.
Na procházce jsme si pořád povídali a její přátelskost mě dostávala. Vždy když jsme se dostali k vtipnému tématu, smála se tím nejúžasnějším smíchem. Občas jsme se vzájemně dlouho dívali do očí. A pak nějak přišlo něco, co jsem nečekal. Z ničeho nic jsem ji chytl za ruku. Nebránila se, dělala jako by nic, ale všiml jsem si, jak se její úsměv roztáhl ještě víc a vypadala ještě roztomileji než předtím. Následn jsem si jí k sobě přitáhnul a chytil jsem jí kolem pasu.
Zastavila se. Podívala se na mě svýma krásnýma očima a nádherně se usmála. Už jsem nic nevnímal, všechno mi bylo jedno, všechno. V tu chvíli mi stačilo jenom být s ní. Ach bože, Andy. Znáte se jeden den. Neměl bys trochu brzdit??
Objala mě. Pevně a ..Příjemně. Objetí jsem jí ještě pevněji oplatil. Sevření jsem ale trochu uvolnil, protože jsem se bál, aby se neudusila. Mohla vážit tak 40 kilo i s postelí.
Zdvihl jsem jí, ona mě objala rukama kolem krku a nohama kolem pasu. Popošel jsem k jedné lavičce a posadil jsem se tak, aby mi ona seděla na klíně.
Byli jsme si k sobě tak blízko a přitom tak daleko.
A najednou mě políbila. Zničehonic, jemně, opatrně, ale vášnivě. Její polibky jsem jí mohl oplácet tak dlouho, až jsem se bál, aby za chvíli nevycházelo slunce.

(Pohled Am)
,,Počkej tu chvilku.Potřebuju si nutně zavolat.Za dvě minutky jsem tady." řekl mi a dal mi pusu na nos.Neprotestovala jsem..
Za necelou minutu se vrátil, čapl mě do náruče a věnoval mi polibek na čelo.
,,Vrátíme se ke klubu. Mám pro tebe překvapení."
Ke klubu jsme dorazili přibližně za pět minut, i když dorazit do parku nám zabralo téměř půl hodiny. Nasedli jsme do auta a vyrazili jsme.
Andy mi zavázal oči šatkem a ačkoli jsem znejistila, doufala jsem, že to na mě není vidět.
Když jsme dojeli na místo,Andy mě opatrně vyvedl z auta.Jeli jsme výtahem. Odhadovala jsem asi čtyři patra. Po vystoupení z výtahu mě Andy dovedl do nějakého pokoje a sundal mi šátek. Nebyl to moc velký pokoj,ale byla tam manželská postel,všude poházené lístky růží,svíčky a víno.
Měla jsem obrovskou radost a tak jsem Andyho pevně objala kolem pasu a políbila jsem ho. Snažila jsem se tisknout své rty k těm jeho nejvíc jak to šlo.
Při líbání jsme se přesunuli k posteli na kterou mě potom shodil a přitom mě nepřestal líbat.

(Pohled Andyho)
V parku začala pracovat moje fantazie. Zavolal jsem vedoucímu hotelu, aby co nejrychleji a nejromantičtěji připravili pokoj pro dva.
Leželi jsme vedle sebe, já v koženém oblečení, ona v večerních těsných šatech. Zvedl jsem se a nalil jsem nám víno. Bylo to ale zbytečné, protože skleničku stejně odložila a začala se ke mně lísat. Začal jsem jí oplácet tu něžnost, kterou mi věnovala. Naše jazyky si hráli v zájemné harmonii a najednou jsme se vzájemně začali vysvlékat. Nakonec jsme skončili v posteli nazí.

Ráno jsem se vzbudil asi o hodinu dřív než Am.Chvíli jsem se na ni koukal.Byla nádherná i když spala.
Asi po půl hodině jsem vyšel na balkon si zakouřit. Víš, Andy.. Tohle jsi posral.
Chvíli jsem tam takhle seděl a pak mě zezadu objala Am.Sedla mi na klín a políbila mě.Já ji chytil za pas.
,,Omlouvám se ti" řekl jsem.
,,Co?" zeptala se nechápavě.
,,Za dnešní noc"
,,Jestli se chceš omlouvat za mou nejlepší noc v životě..."
,,Takže se nezlobíš?"
,,Proč bych se měla zlobit?"
Nic jsem neřekl,jen jsem ji pevně objal kolem pasu a začal jsem jí líbat.Bylo z ní cítit,že jí to vzrušuje,a že je šťastná..To dělalo šťastným i mě.

(Pohled Am)
Ráno Andy nebyl v posteli. Všimla jsem si, že sedí na balkoně a chvíli jsem se na něj jen tak dívala a sledovala jsem, jak sleduje kouř, který mu vycházel od úst. Je to skvělý model.
Po tom, co jsem mu oznámila, že musím jet domů, abych neměla průšvih, Andy zavolal taxík a jel mě vyprovodit domů. Na rozloučenou mě jemně políbil.
Přišla jsem domů a Clarisa se hned začala vyptávat proč jsem celou noc nebyla doma a proč nejsem ve škole. Odpověděla jsem, že jsem byla v klubu a přespala jsem u kamarádky. Prosté.
,,Neřekneš to mámě, viď?"
,,Neřeknu. Ale ať už se to neopakuje. Do klubů si choď o víkendech.."
,,Děkuju." řekla jsem. Políbila jsem ji na tvář a běžela jsem do koupelny. Neskutečně jsem se těšila na horkou vanu, abych si tu dnešní noc mohla v duchu zopakovat.


(Pohled Andyho)
Tohle byla jedna z nejkrásnějších nocí, které jsem zažil.
Vrátil jsem se do hotelu, tentokrát ale na pokoj, který jsem sdílel s klukama. Všichni tam měli nějakou holku, Ash pro jistotu dvě. Nedivil bych se, kdyby si do postele přitáhl třeba veverky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ev Ev | 31. ledna 2013 v 20:20 | Reagovat

veverky ? jako fakt ? xDD jinak skvělá povídka :3

2 VevuBVB VevuBVB | 31. ledna 2013 v 21:35 | Reagovat

Jo,veverky =DDD Díky =)

3 late late | 8. října 2013 v 14:21 | Reagovat

Proč mě ani nepřekvapuje ashovo chování? XD jinak úžasný!

4 ffff ffff | 26. června 2014 v 21:39 | Reagovat

supeer :3 prečo ja nemám to štastie a nestretnem Andyho ? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama