1.část-První setkání

28. ledna 2013 v 15:50 | VeVuBVB |  Midnight tears
Doufám,že se bude první část líbit =))


(Pohled Am)
,,Am,vstávej!Nebo přijdeme pozdě!'' Začala se mnou třást Cece.
,,Hm..'' odsekla jsem unaveně a znovu jsem usnula. ,,Dobře jak chceš!'' zašeptala si Cece.Začala se mnou cloumat ještě víc a vlepila mi facku.V tu chvíli jsem vylítla.
,,Jsi normální? Už vstávám proboha'' Cece se začala smát.
,,Něco k smíchu, má drahá? Co tu vlastně děláš?" zeptala jsem se unaveně.
,,Měla by ses vidět!Ten tvůj výraz!A pokud si nevzpomínáš,dávala jsi mi klíč." Smála se.
,,To jsi teda kamarádka,když mi chceš přivodit infarkt hned po ránu!" Vyštěkla jsem.
,,Tak promiň,ale je 7 a za půl hodiny začíná škola.Zapomněla jsi na budík?" ,,Nastavila jsem ho. Jen jsem ho neslyšela..Do tří do rána jsem byla na twitteru a nechce se mi vstávat.."
,,No to je teď jedno.Okamžitě vstaň,převlíkni se a najez se ať to stihnem!"
Do školy jsme dorazily těsně před zvoněním..Hned jak zazvonilo po poslední hodině,okamžitě jsme s holkama jako každý den vyrazily na kafe. Jako každý den jsem musela poslouchat jejich sladké rozhovory o tom, co dělaly se svými kluky a co teď asi dělá Justin Bieber. Pak jsem se rozhodla,že půjdu radši domů,než poslouchat jejich nesmyslnou konverzaci. Rozloučili jsme se a holky tam ještě zůstaly.
Když jsem šla domů ,u Big Benu jsem viděla někoho v černém koženém oblečení a účesem,který nosí Ashley Purdy... 'Je to snad?' řekla jsem si.Šla jsem k tomu člověku a zaklepala jsem mu zezadu rozpačitě na rameno.Když se otočil myslela jsem si,že asnad omdlím!Přímo přede mnou stál Ashley Purdy!Ten Ashley Purdy!!!Zůstala jsem stát s otevřenou pusou.
,,Ahoj!'' usmál se na mě Ash.
,,A..a...ahoj'' pokusila jsem se o úsměv aniž bych začala vřískat.
,,Jak se jmenuješ?" Znovu se na mě usmál.
,,Já...Amanda" odpověděla jsem.
,,Těší mě Am" ..Ve skutečnosti vypadá ještě líp než na fotkách!!
,,Mě taky.Můžu tě obejmout?" zeptala jsem se nesměle.
,,Jo jasně!" řekl nadšeně.
Vrhla jsem se mu kolem krku.
,,Ashi sotva přijedeš a už tu balíš holky!" ozval se zezadu něčí hlas.Když jsem se otočila šli kousek ode mně vysmátí Andy,Jake,Jinxx a CC.To už jsem se vážně neudržela a začala jsem plakat radostí. 'Bože Amando,ty krávo!Sotva se před tebe postaví ten modrookej bůh, zvládneš si udělat trapas!' říkala jsem si,ale přesto jsem se rozběhla k Andymu a vrhla se mu kolem krku.Byl asi o dvě hlavy vyšší.Pevně mě stisknul a zdvihnul nad zem. Sám Andy Biersack osobně mě objal!!

(Pohled Andyho)
,,Ashi sotva přijedeš a už tu balíš holky!" okřikl jsem Ashleyho,kterého právě objímala nějaká menší holka s krásnými hnědými vlasy až po pas a štíhlou postavou.Když se otočila a uviděla nás,začala plakat,ale bylo to roztomilé.Když jsme přišli trošku blíž a já už jí viděl líp do obličeje,málem jsem zůstal s otevřenou pusou stát.Byla nádherná.Krásné velké čokoládové oči a nádherný úsměv.Rozběhla se ke mně a vrhla se mi kolem krku.Byla asi o dvě hlavy menší.Pevně jsem jí objal a zdvihl ji.Po chvilce jsem ji ale položil zpátky na zem a pustil ji.
,,Bože můj,bože můj!" mezi slzami jí vynikal její krásný úsměv.
,,Očividně nás znáš" řekl jsem ironicky a usmál se na ni.
,,Děláš si srandu?Já vás miluju jste nejlepší!!" řekla.Potěšilo mě to.
,,Můžu vás poprosit o podpis a o fotku?"
,,Jen podpis a fotku? To je škoda, tobě bych dal mnohem víc, ale dobře.." řekl CC,kterému se očividně také zalíbila a lehce se zazubil.Trochu jsem žárlil.Ne moc,jen mi to spíš nebylo příjemné.Vytáhl jsem z kapsy naši podpisovou kartu,podepsali jsme ji a pak jsme poprosili jednu paní,která šla okolo jestli by nás nemohla vyfotit.Vetřel jsem se vedle té slečny a chytil ji kolem pasu.
,,Jak se vlastně jmenuješ?" Zeptal jsem se jí.
,,Amanda"
,,Máš hezký jméno Am."
,,Díky" začala se červenat. Bingo.
Když jsme se po chvíli povídání loučili a objímali se,strčil jsem jí do kapsy číslo telefonu.

(Pohled Am)
Bože můj!!
Při loučení mě všichni ještě objali. Když jsem šla domů,začalo mi vrtat hlavou co vlastně dělají v Londýně.Byl listopad, docela zima a já si doma zapomněla rukavice,tak jsem si ruce strčila do kapes.Byl tam nějaký papírek,který tam ráno nebyl.Zvědavě jsem ho vytáhla.Bylo tam nějaké telfonní číslo a pod ním napsané: 'Když budeš chtít zavolej,můžeme někam vyrazit =) Andy' ..Andy,Andy Biersack mi dal svoje číslo!! Můj vysněný kluk mě právě někam neoficálně pozval..
Bylo pět odpoledne.Máma nebyla doma (překvapivě) a byla tam jen Clarisa,naše domácí,chůva a zároveň i částečná řidička v jednom.Znala jsem jí od mých pěti let a tak je pro mě něco jako druhá máma, přičemž zastává i matčinu roli z hlediska rad.
Byla jsem trošku unavená a tak jsem se rozhodla,že si dám horkou vanu.Celou tu dobu co jsem byla ponořená v horké vodě,jsem myslela na Andyho. Na jeho úsměv, oči a pohledy. Zavřela jsem oči a představovala jsem si ho přesně tak, jak jsem si to všechno zaryla do paměti.

(Pohled Andyho)
Celou dobu ji mám před očima.Je tak nádherná.. Její radost z toho, že mě vidí, mě potěšila. Ale potěšila by mě víc, kdyby nebyla fanynka. A je hrozně milá. Mrzí jí, že nikdy nemohla na náš koncert.. Asi jí s tím budu muset pomoct.
Seděl jsem na balkoně v našem hotelu s cigárem,jak je u mě zvykem a myslel jsem jenom na Am..,,Ááá!" zařval jsem najednou.
,,Jaku,ty imbecile!" Jake se popadal smíchy za břicho a vydával sípavé zvuky.Přišlo mu ohromně vtipné, že mi zezadu skočil na záda.
,,To se dělá, skákat na zamyšleného kamaráda? Zlý Jake!"
,,Haha!No tak se nerozčiluj brácho!Na kteroupak myslíš?Juliet,nebo snad Amanda?"
,,Co?Proč zrovna Amanda?" zeptal jsem se rádoby nenápadně.
,,Nehraj si na neviňátko.Viděl jsem jak se na ní díváš.Líbí se ti viď?A nemysli,že jsem si nevšimnul jak jsi jí do kapsy strkal ten papírek."
,,Nedělej z toho bůhví co. Stála by za hřích, to je všechno." Lháři.
,,Ale no tak ty bručoune,přestaň s timhle chováním a poď se bavit!Jdem s klukama do klubu,tak pojď taky."
,,Ok" řekl jsem, ne moc nadšeně.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 kate kate | 8. října 2013 v 14:12 | Reagovat

TvoJe povídky jsou prostě úžasný! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama